O NÁS

Deco Media s.r.o. je české vydavatelství lifestylových časopisů, které vzniklo z ryzího elánu a chuti dělat věci jinak. V roce 2014 skupina profesionálů s bohatými redakčními zkušenostmi rozhodla vydávat časopisy přesně takové, jaké je chtějí mít. Dali jsme sbohem velkému vydavatelství a pustili se do krásné, kreativní práce. Povedlo se nám vybudovat dva tištěné měsíčníky a jeden čtvrtletník se silnou základnou čtenářů a pevnou pozicí na českém a slovenském trhu, vytvořit řadu pravidelně i jednorázově vydávaných firemních magazínů pro české firmy i nadnárodní korporace a stát se spoluautory pořadu České televize Bydlet jako…

Děláme časopisy, které si člověk vezme ke kávě, k voňavému čaji nebo do postele. Které se čtou s radostí a jedním dechem. Příjemné stránky života, pomalý životní styl, bydlení a design, to jsou naše parkety!
Pavlína Blahotová
Zakladatelka a šéfredaktorka časopisů Krásný rok a Nové proměny bydlení

V našich časopisech podporujeme vše, co je u nás doma nejlepší: přírodu a památky, tradice a řemesla, nábytek, kosmetiku, módu, šperky, porcelán, knihy, české jídlo i pití. Čtenáře si hýčkáme, přemýšlíme o nich a přinášíme jim přesně to, co je zajímá. Základem našeho portfolia jsou měsíčníky Krásný rok a Nové proměny bydlení. Jsme také profíci ve vydávání firemních magazínů, které budou lidé konečně číst s chutí. Připravili jsme krásné brožury například pro O2, Raiffeisenbank stavební spořitelnu, Skansku nebo třeba pořádně šťavnatý magazín To je nářez! pro Kaufland. A protože milujeme tradici a řemesla, stojíme také za vydáváním speciálů pro Cech kamnářů České republiky. S každým časopisem se mazlíme, dokud není dokonalý do posledního písmena v tiráži.

podklad